x-kom

Graphic Designer

Job description

Twój zakres obowiązków

  • Tworzysz projekty graficzne digital i print na potrzeby wszystkich działów firmy.
  • Projektujesz i kodujesz landing pages w językach HTML i CSS.
  • Tworzysz projekty graficzne dla marketingu wszystkich spółek x-komu. Dbasz o ich jakość i zgodność z zasadami brand manuali i Customer Experience.
  • Uczestniczysz w pracach koncepcyjnych z zespołem.
  • Projektujesz różne materiały marketingowe, np.: banery dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych, banery do akcji centralnych i newsletterów, landing pages.
  • Śledzisz trendy i standardy w obszarze graphic design i dzielisz się nimi z zespołem.
  • Monitorujesz zmiany i nowości technologiczne.

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie: masz minimum 4 lata doświadczenia jako graphic designer w agencjach reklamowych lub firmach produkcyjnych. Projektujesz grafiki na potrzeby digital i print.
  • Świetne portfolio: możesz pochwalić się projektami, które są związane z systemami identyfikacji wizualnej i brandingiem.
  • Wiedza: bardzo dobrze znasz HTML, CSS - masz doświadczenie w kodowaniu responsywnych landing pages.
  • Poczucie estetyki: masz wyjątkowy zmysł estetyczny i otwarty umysł. Cechuje cię nieszablonowe myślenie, bogata wyobraźnia i kreatywność.
  • Narzędzia: znasz pakiet Adobe (Photoshop, Illustrator, In-Design) i Figma. Mile widziana znajomość Adobe After Effects.
  • Otwartość: dbasz o jakoś swoich projektów i masz do nich dystans. Jesteś osobą otwartą na sugestie oraz wskazówki.
  • Komunikacja: lubisz rozmawiać z ludźmi, umiesz pracować w zespole i chętnie dzielisz się wiedzą, pomysłami i pozytywną energią.
  • Organizacja pracy: potrafisz pracować pod presją czasu, nad kilkoma zadaniami jednocześnie.
  • Terminowość i skrupulatność: pilnujesz terminów i sumiennie wykonujesz swoje obowiązki – te cechy pomogą Ci dobrze zorganizować swoją pracę.
  • Ambicja i rozwój: ciągle szukasz i się zastanawiasz, jak zrobić coś lepiej. Czytasz blogi, książki oraz obserwujesz grupy branżowe w social mediach.
  • Bycie geekiem: lubisz zdobywać nowe doświadczenia i ciągle szlifować swoje umiejętności. Śledzisz i znasz aktualne trendy graficzne i wizualne.

To oferujemy

  • Ludzie i atmosfera: będziesz pracować w zespole, w którym dobrze się dogadujemy i zawsze gramy do jednej bramki.
  • Nowoczesne technologie: korzystamy z najnowszych narzędzi i technologii, aby ciągle się rozwijać.
  • Ciekawe projekty: realizujemy różnorodne projekty na potrzeby marek własnych grupy x-kom.
  • Biuro: Częstochowa, ul. Bojemskiego 25, pracujemy stacjonarnie.
  • Budżet szkoleniowy: podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach i konferencjach.
  • Zatrudnienie: wybierz dogodną dla siebie formę współpracy: umowa o pracę lub B2B.

Please let the company know that you found this position on this Job Board as a way to support us, so we can keep posting cool jobs.